Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2017 » Березень » 11

В другу неділю Великого Посту свята Православна Церква вшановує пам’ять свт. Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського, а також всіх преподобних Києво-Печерських.

Напередодні, у суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника, митрофорного протоієрея Юрія Дякуна та соборного духовенства звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в неділю – Божественну літургію святителя Василія Великого та виголосив проповідь на тему євангельського читання.

... Читати далі »


У  середу  другої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району Одеської області митрофорного протоієрея Володимира Кошарка та соборного духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

У п'ятницю другої седмиці Великого посту,  єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні настоятеля парафії святого великомученика Георгія Побідоносця с.Настасіївка Миколаївського району Одеської області протоієрея Ігоря Савчака та соборного духовенства звершив літургію Ранішосвячених Дарів в кафедральном ... Читати далі »