Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2017 » Березень » 05

У першу неділю Великого посту, Православна Церква вшановує Торжество Православ’я. Це свято перемоги над усіма єресями, які існували з самого початку християнства. Останньою єрессю було іконоборство, яке було засуджене Святими Отцями на VII Вселенському соборі. На честь великої перемоги відновлення іконошанування і було встановлене окреме святкування, яке дійшло як непересічна подія Вселенської Церкви до наших днів.

Напередодні, у суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні  старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника, клірика собору ієрей Андрія Волошина та ієрея Теодора Оробеця. звершив ... Читати далі »


В день Неділю 1-шу Великого посту, після Божественної літургії у Свято-Покровському храмі м.Одеси відбулося вручення церковних нагород волонтерам і благодійникам з Київа, Львова, Запоріжжя, Тернополя, Одеси. 

За вагомий особистий внесок у розбудову волонтерського руху, надання безкорисної допомоги захисникам Вітчизни, учасникам АТО, інвалідам та сім’ям загиблих, з метою висловлення поваги та вдячності, настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов після Божественної літургії відзначив Почесними відзнаками Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" II-го ступеню та медалями "За благодійність" волонтерів, які пліч опліч ... Читати далі »