Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2017 » Лютий » 21

На запрошення керівників національного проекту «Українська ініціатива зміцнення довіри» (UCBI), з благословення єпископа Марка клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко взяв участь в семінарі «Механізми соціальної згуртованості та побудови діалогу на державному та регіональному рівнях», який відбувся у конференц-залі готелю «Женева» м.Одеси. 

Для участі в семінарі були також запрошені представники громадянського суспільства, академічної спільноти, медіа-експерти, державні службовці, представники асоціації роботодавців, вчені, молодь, внутрішньо переселені особи, ветерани АТО.   ... Читати далі »


На запрошення Предстоятеля Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України єпископа Серге Машевські, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на офіційній зустрічі з учасниками Конференції східно-европейських єпископів лютеранської церкви, яка відбулася в Німецькому культурному центрі м.Одеси. 

На урочистому відкритті Конференції були присутні: єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслав Бернацький, священнослужителі УГКЦ, РКЦ, єпископи Євангелічно-Лютеранських Церков  Канади, США, Латвії, Литви. 

... Читати далі »