Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2017 » Січень » 20

В рамках  відзначення Дня Соборності України відбулися урочисті заходи в Одеському  національному  академічному театрі опери та балету.

На урочистому засіданні були присутні єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).  

Церемонія розпочалася з вшанування хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Зі сцени учасників святкових зборів вітали перші особи області та міста.

... Читати далі »


Шість волонтерів організації "Жіноча сотня Запоріжжя", яких ще знають як "Космо-леді", за значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну діяльність, громадянську позицію, патріотизм, допомогу військовим в зоні АТО і переселенцям нагороджені Почесними відзнаками Одесько-Балтської єпархії  "Волонтерській хрест" II ступеню. 

В день свята Хрещення Господнього, після Божественної літургії в Свято-Покровському храмі м.Одеси, настоятель храму, військовий капелан, волонтер протоієрей Олександр Філіппов вручив Почесні відзнаки: Ольгі Беліченко, Жаннеті Маляровій, Олені Ганевим, Галині Кравцовій, ... Читати далі »