Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Грудень » 25

На запрошення Предстоятеля Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні єпископа Серге Машевські, єпископ Одеський і Балтський Марк, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський були присутні на урочистому богослужінні з нагоди свята Різдва Христового, яке відбулося в кафедральному соборі святого Павла м.Одеси. 

Серед почесних гостей на богослужінні також були присутні ректор Християнського гуманітарно-економічного унівеситету Валерій Якович Савельєв, архієпископ Одеський і Акерманський ІПЦ Єрмоген, Генеральний консул гене ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого сященика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника. настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси ієрея Теодора Оробця та клірика собору ієрея Андрія Волошина відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.  

Після відпусту, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань, патріотичне виховання молоді, є ... Читати далі »