Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Грудень » 06

В Одесі було проведено урочисту церемонію включення до складу Військово-Морських Сил ЗС України малих броньованих артилерійських катерів “Аккерман” і “Бердянськ”. Збудовані Публічним акціонерним товариством “Завод “Ленінська кузня” на замовлення Міністерства оборони України, катери успішно пройшли усі випробування, загалом ними майже за рік пройдено понад 2 тисячі морських миль, відпрацьовано більше 20 бойових вправ по повітряних, морських та наземних цілях зі всіх видів озброєння. 

На запрошення командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, в урочистому заході з благословення єпископа Марка взял ... Читати далі »


З нагоди 25-ої річниці Збройних Сил України, в Одесі пройшла церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави.

З благословення єпископа Марка в заході взяли участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) та настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв. 

В церемонії покладання вінків та квіті взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступник міського голови Вячеслав Шандрик, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, ком ... Читати далі »