Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Грудень » 04

В день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси, керівник прес-служби Одеської єпархії протоієрей Олександр Філіппов після Божественної літургії привітав волонтерів та з благословення єпископа Марка відзначив церковними нагородами.  

За вагомий особистий внесок у розбудову волонтерського руху, надання безкорисної допомоги захисникам Вітчизни, учасникам АТО, інвалідам та сім’ям загиблих, з метою висловлення поваги та вдячності, протоієрей Олександр Філіппов вручив одеським волонтерам Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест", Почесні грамоти Свято-Покровського храму ... Читати далі »


В день свята Введеня в храм Пресвятої Богородиці, після Божественної літургії в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси відбулося вручення церковних нагород одеситам-бійцям 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України.

За зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань, патріотичне виховання молоді та з нагоди 25-ої річниці Збройних Сил України, з благословення єпископа Марка настоятель храму, благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб вручив медалі "За жертовність і любов до України" військовослужбовцям: Комаренку Віктору Миколайовичу, Шукалу Євгену Миколай ... Читати далі »