Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Листопад » 20

Напередодні, у суботу ввечері, обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник у співслужіння соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю очолив Божественну літургію у співслужінні клірика собору ієрея Андрія Волошина та настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси ієрея Теодора Оробця. 

В кінці літургії протоієрей Віталій Сеник  виголосив проповідь на тему євангельського читання, про уздоровлення кровоточивої жінки та воскрешення дочки Іаіра, наголосив на тому, що ці два чуда повчають  про велике милосердя Ісуса Христа і Його готовність допомагати у людсько ... Читати далі »


У неділю 20 листопада, після Божественної літургії в Свято-Варваринському приділі Свято-Покровського храму м.Одеси, з нагоди державного свята - Дня Гідності та Свободи, відбулося вручення Почесних відзнак. 

З благословення єпископа Марка, за самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу, свідому громадську позицію та патріотизм, настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов вручив Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" волонтерам зі Львова, Тернопіля та Київа. 

В цей день на богослужінні були  присутні військовослужбовці  56 ... Читати далі »