Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.02.2018
Головна » 2016 » Вересень » 30

На запрошення дирекції Одеського національного академічного театру опери та балету, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на творчому вечірі Народної артистки України Віри Ревенко з новою концертною програмою «LADY OPERA VIVAT», який відбувся в Одеській опері. 

Віра Ревенко - українська оперна співачка, солістка Одеського національного академічного театру опери і балету, доцент, Народна артистка України.

В її репертуарі твори українських і західноєвропейських композиторів, серед яких: партії Сантуцци («Сільська ... Читати далі »


У день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії (бл.137), єпископ Одеський і Балтський Марк у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у у співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) та клірика собору ієрея Андрія Волошина, звершив читання акафісту святим мученицям. 

Після читання акафісту, з благословення єпископа Марка клірик кафедрального собору ієрей Андрій Волошин виголосив проповідь, в якій розповів про подвиги святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії і закликав наслідувати їх у своєму житті.

Ієрей Андрій Волошин також поздоро ... Читати далі »