Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.02.2018
Головна » 2016 » Вересень » 21

На запрошення настоятеля храму святого Григорія Посвітителя Вірменської Апостольської Церкви м.Одеси священика Абгара Глчяна, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на урочистому прийомі з нагоди 25-ої річниці незалежності Вірменії, який відбувся у Вірменському культурному центрі м.Одеси. 

На урочистому прийомі  були присутні Генеральний консул Республіки Вірменія у м.Одесі Георгій Мурадян, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик, глава Представництва Держави Ізраїль в Одесі, Директор Ізраїльського культурного центру в Одесі, Перший секретар Посольства Держави Ізраїл ... Читати далі »


Напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства очолив святкове всенічне бдіння в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

В день свята Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Марк у співслужіння клірика кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси ієрея Андрія Волошина, звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси. 

Після євангельського читання, єпископ Марк звернувся до присутніх зі словом проповіді, в котрій розкрив історію земного життя Пречистої Діви Марії та значення Її в і житті ко ... Читати далі »