Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 30

 

На запрошення відомого одеського волонтера, телеведучого Сергія Братчука, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов, з благословення єпископа Марка взяв участь у програмі "Час Сергія Братчука" на телеканалі "Медіа Інформ".  

 


У Південній виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№51) відбувся останній дзвоник для ув'язнених, які отримують у колонії середню освіту.

З напутнім словом до присутніх звернувся представник Одесько-Балтської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв. 

У своєму слові ієрей Димитрій підкреслив, що вчителі, які працюють в колонії, всі як один - подвижники, бо вчать безкорисливо і якісно. Є  ув'язнені які не вміють ні читати, ні писати і щоб іноді чітко висловити свою думку їм дуже складно обходитися без ма ... Читати далі »


На запрошення командира військової частини №3012 Національної гвардії України полковника Данько Віталія Вікторовича, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов благословив початок нового учбового періоду для призовників 2016 року. 

Протоієрей Олександр окропив новобранців святою водою і звернувся до них зі словом пастирської настанови та побажав воїнам з Божою допомогою сумлінно із честю послужити народу України і благополучно повернутися додому, де на них чекають батьки і наречені та щоб молитва супроводжувала захисників Вітчизни кожного дня, допомагала долати труднощі служби і закликала на них благословення Госп ... Читати далі »