Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 13

У м. Чорноморську Одеської області простилися із загиблим у зоні АТО військовим моряком.

Командир підрозділу морської піхоти молодший сержант Едуард Савінов загинув на Маріупольському напрямку.

Чин відспівування загиблого звершив настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрей Василь Єдин. 

Військові моряки вручили 11-річному синові Едуарда Савінова прапор морської піхоти ВМС ЗС України та чорний берет на згадку про батька.

Едуар ... Читати далі »


12 травня 2016 року в Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія з нагоди ювілею - 50-ліття служіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Київській архієрейській кафедрі.

Зал Палацу "Україна", що вміщає понад три тисячі глядачів, був заповнений – привітати Святійшого Патріарха Філарета з ювілеєм прибули Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, єпископат Української Православної Церкви Київського Патріархату, духовенство та миряни, члени Уряду, народні депутати, очільники та представники Цер ... Читати далі »


На запрошення Генерального Консула Республіки Польща в Одесі Даріуша Шевчика та з благословення єпископа Марка, настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв взяв участь в урочистому прийомі який відбувся у Одеському будинку вчених з нагоди національного свята Республіки Польща – Дня конституції 3 травня.   

Дипломатів і громадян Польщі прийшли привітати практично всі керівники Одещини, представники великого та середнього бізнесу, громадські діячі та активісти.

Конституцію 3 травня ... Читати далі »