Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Травень » 01

За щорічною традицією, в день свята Світлого Христового Воскресіння, на запрошення генерального директора Українського дитячого центру "Молода гвардія" Лебединського Едуарда Броніславовича, єпископ Одеський і Балтський Марк відвідав дитячий центр, освятив паски та звернувся до адміністрації  та дітей з привітаннями з нагоди дня Святої Пасхи.

... Читати далі »


До початку пасхального богослужіння, згідно церковному уставу у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси читались Діяння святих апостолів.

О 23.45, після полунощниці, під спів стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе" розпочався пасхальний хресний хід, який очолив єпископ Одеський і Балтський Марк. 

Пасхальну ранню і Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого єпископ Марк відправив у співслужінні старшого священика кафедрального собору  митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одес ... Читати далі »


Настоятелю парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси, представнику Одеської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрею Димитрію Краснобаєву. 

Ваше преподобіє! Христос Воскрес! 
   
В день свята Світлого Христового Воскресіння  прийміть наші сердечні вітання з нагоди 5-ої річниці ієрейської хіротонії з побажаннями міцності сил, душевного миру і благодатної Божої допомоги у Ваших пастирських трудах.

5 років Ви здійснюєте служіння на користь Матері-Церкви в Одесько-Балтської єп ... Читати далі »