Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Квітень » 28

Дорогі брати і сестри! Шановні одесити! 

В цьому році, у другий день свята Світлого Христового Воскресіння, в нашому місті будуть згадувати трагічні  події 2 травня 2014 року, коли в Одесі загинули багато людей  та ще близько 200 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості. Більшість смертей сталося через пожежу в Будинку профспілок та в результаті бійні на Грецькій площі із застосуванням каміння, вибухових пакетів, вогнепальної та травматичної зброї. 

Напередодні пасхальних свят,  звертаюся до всіх ... Читати далі »


Пасхальне Послання
Преосвященнішого Марка
Єпископа Одеського і Балтського
Високопреподобним пастирям, боголюбивим пастирям,
чесному чернецтву та всім вірним
Одесько-Балтської єпархії
УПЦ КП 

ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ!
Христос Воскрес!


Воскресіння день, просвітімось, люди,
                                                    &nbs ... Читати далі »


В цей день, коли  свята Церква згадує Тайну Вечерю, яку звершив Господь наш Ісус Христос перед Своїм стражданням і на якій установив таїнство Тіла і Крові і причастив Своїх учеників, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси. 

Ввечері цього ж дня, напередодні Великої п'ятниці, єпископ Марк  у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрея Андрія Ляшика та клі ... Читати далі »