Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Квітень » 07

В  день річниці з дня початку проведення антитерористичної операції, єпископ Одеський і Балтський Марк у співлужіння секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрея Олександра Філіппова, клірика Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрея Ігоря Бондаренка та клірика кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси ієрея Андрія Волошина відправив панахиду на одеській Алеї слави в пам'ять військовослужбовців, загиблих в результаті бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.  ... Читати далі »


Напередодні свята, у середу ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси  відслужив урочисту  Всенічну.  За вечірнім богослужінням була звершена літія, під час якої відбулося благословення хлібів. Під час полієлею єпископ Марк помазував віруючих освяченим єлеєм.

У самий день свята, 7 квітня, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства  очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яка цього дня, згідно церковного уставу, розпочалася з вечірньої.

Після літургії ... Читати далі »