Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Березень » 11

У Південній виправній колонії (№ 51), плідними стараннями представника Одесько-Балтської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрея Димитрія Краснобаєва провели захід з нагоди Масляної. 

Засуджені, які тримаються в установі, зустріли свято з  традиційними блюдами - млинцями, яка приготувала бабуся Соня (мати о.Димитрія) і які подавалися з медом і солодким варенням.

У цей день засуджені відчули справжній дух і неперевершений смак свята у вигляді солодких домашніх млинців в затишній дружній обстановці.

... Читати далі »


Розпорядженням голови Одеської обласної ради Анатолія Ігоровича Урбанського, за особистий вагомий внесок у справу зміцнення міконфесіонального та міжнаціонального миру в Одеському регіоні, багаторічну плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди 20-річчя громадсько-церковної діяльності, секретар Одесько-Балтського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату архімандрит Микита (Сировегін) нагороджений цінним подарунком (наручним годинником) від голови Одеської обласної ради.  

Розпорядженням голови Одеської обласної ради, за велику благодійну та духовну допомогу військовим Національної гвардії України, постійний збір ... Читати далі »