Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Березень » 05

Після плідного навчального графіку восьма черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Від Одесько-Балтської єпархії у восьму ротацію військових священиків відбув настоятель Свято-Іліїнської парафії с.Бурдівка Роздільнянського району Одеської області, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами, ... Читати далі »


В суботу поминальну (м'ясопусну), коли Свята Православна Церква поминає усіх від віку спочилих православних християн, єпископ Одеський і Балтський Марк  у співслужінні  соборного духовенства  звершив заупокійну Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси та виголосив проповідь про необхідність згадувати душі спочилих не тільки в поминальні дні, але і в усі дні молитовно звертатись до Господа про помилування їхніх душ.

Після завершення літургії єпископ Марк очолив заупокійну панахиду.

... Читати далі »