Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Лютий » 21

Герої не вмирають! Керуючись цим девізом, українці встановили майже в усіх містах пам’ятники на честь Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані 19-20 лютого 2014 року. 

Вшанували їх світлу пам’ять і жителі села Бакша Савранського району Одеської області. На постаменті монументу викарбувані слова «Герої не вмирають». 

Під час урочистого відкриття пам’ятника відбулося велелюдне віче. До підніжжя монументу люди поклали вінки та квіти, запалили тут лампади. А почесну варту несли юнаки у козацьких строях.

< ... Читати далі »

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв 
Небесної Сотні. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого кожного року.

20 лютого, з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Со ... Читати далі »


Напередодні, в суботу ввечері єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси всенічну, а в неділю - Божественну літургію та виголосив проповідь на тему євангельського читання.

... Читати далі »