Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Грудень » 24

На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького, з благословення єпископа Марка, секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський були присутні на урочистому богослужінні в кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Богородиці м.Одеси з нагоди свята Різдва Христового. 

Наприкінці богослужіння протоієрей Сергій Вознесенський звернувся з вітальною промовою до єпископа-ординарія Броніслава Бернацько ... Читати далі »


З благословення Святійшого Патріарха ФІларета, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, єпископ Одеський і Балтський Марк вручив медалі "За жертовність і любов до України" науковцям, благодійникам громадським діячам та представникам Українського козацтва, які проявили активну громадянську позицію, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальонам та іншим військовим формуванням України. 

Серед нагороджених були ректор Християнського гуманітарно-економічного університету Валерій Якович Савельєв та голова Всеукраїнської гр ... Читати далі »