Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Грудень » 04

Напередодні свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив святкове всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси. 

На вечірні єпископ Марк очолив літію, під час якої звершив чин благословення хлібів, пшениці, вина та єлею. Після полієлею архіпастир помазав присутніх на всенічній парафіян благословенним єлеєм. 

В день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного ... Читати далі »


Клірику Одеської єпархії ієрею Теодору Оробцю.

Ваше преподобіє!

Прийміть сердечні вітання з пам'ятною датою, яку Ви відзначаєте, — 15-річчям ієрейської хіротонії — укупі з побажаннями доброго здоров'я, духовної бадьорості та великої кількості благ від Великого Дародателя.

Молитовним заступництвом Пречистої Діви Марії нехай сподобить Вас Милостивий Людинолюбець і надалі безгрішно йти шляхом спасіння і нехай пошле Свою благодатну допомогу в Ваших пастирських трудах на користь Церкви Христової і н ... Читати далі »