Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2015 » Листопад » 07

В  рамках Всесвітнього Дня молитви за сиріт, який відзначається 8 листопада, представники різних християнських конфесій провели молебень біля пам'ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі м.Одеси.

З благословення єпископа  Марка в молебні взяли участь представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи ієрей Вячеслав Юрченко та настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв. 

Крім представників духовенства, в заході взяли уча ... Читати далі »


У Димитрівську батьківську поминальну суботу єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси  у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та міського  духовенства звершив заупокійну Божественну літургію  та звернувся до присутніх з повчальним словом про важливість поминання померлих.

Після літургії єпископ Марк разом з духовенством відслужив панахиду, молитовно пом’янувши загиблих за волю України та всіх від віку спочилих отців, матерів та братів і сестер наших.

... Читати далі »