Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2015 » Вересень » 27

В день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, який перебуває у першій ротації як військовий капелан 3-го батальйону 72-ої бригади Збройних Сил України, яка дислокується поблизу Волновахи, звершив святкову Божественну літургію.

Після літургії протоієрей Василь відправив молебень до Христа Спасителя  за мир в Україні та звернувся до присутніх військослужбовців  з проповіддю.

... Читати далі »


Напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, єпископ Одеський і Балтський Марк у спіслужінні соборного духовенства звершив всенічне бдіння з освяченням хлібів, пшениці, вина і єлею у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Після великого славослів'я, під спів Трисвятого, єпископом Марком  з вівтаря був  урочисто винесений  Хрест Христовий, прикрашений живими квітами. 

На кафедрі архіпастир звершив чин Воздвиження Хреста, осіняючи Животворящим Хрестом всі чотири сторони світу. Цей чин є ... Читати далі »