Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2015 » Вересень » 09

Після плідного навчального графіку друга черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у другу ротацію військових священиків відбув настоятель Свято-Іліїнської парафії с.Бурдівка Роздільнянського району Одеської області, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами, член Єпархіальної Ради, кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський. 

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабо ... Читати далі »


Для кожного православного християнина, який бажає наблизитися ще тут, на Землі, до небесного Світла Христова, паломництво завжди було одним з найбільш яскравих виразів любові до Бога, затвердженням віри і бажанням торкнутися до земного життя Господа, Пречистої Його Матері і багатьох подвижників Церкви Христової.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, з 12 по 19 вересня 2015 року відбудеться паломницька мандрівка на Святу Землю, де буде  можливість пройти слідами Старого і Нового Завітів, наживо побачити і відвідати місця, про які розповідає Святе Письмо, помолитись у древ ... Читати далі »