Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Серпень » 07

Сьогодні були відправлені Військові священики у першу ротацію до зони проведення  АТО. 

Серед священнослужителів першої ротації були клірики Одеської єпархії: настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області протоієрей Олег Свиридюк та настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Ракулове Балтського району Одеської області ієрей Олег Павлов.

Голова Синодального Управління військового духовенства митрополит  Черкаський і Чигиринський Іоан  у Іоано-Богословському храмі Михайлівського Золотоверхого монастиря звершив молебень та  благословив священнослужителів на ... Читати далі »


Консул Генерального консульства Республіки Болгарія в Одесі Атанас Цолов з супругою відвідали Одесько-Балтське єпархіальне управління, де під час зустрічі були обговорені питання церковних, українсько-болгарських відносин, питання розвитку та співпраці між Одеською єпархією та консульством Болгарії в Одесі. 

Під час зустрічі  торкнулися питань церковно-державних стосунків та відносин між Українською та Болгарською державами. Єпископ Марк розповів шановним гостям про стан справ в Одеській єпархії та виразив щиру подяку за візит.

... Читати далі »