Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Травень » 30

В Троїцьку поминальну суботу, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси заупокійну Божественну літургію, а після неї - вселенську панахиду, за якою Церква молилась за всіх праотців, отців, братів і сестер, за воїнів, які віддали своє життя за віру і вітчизну, за уморених голодом в Україні, за загиблих від Чорнобильської катастрофи та під час братовбивчих протистоянь і за всіх спочилих православних християн.

Перед святкуванням Святої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота Троїцька, яка починаєт ... Читати далі »


У Військово-морському ліцеї, передислокованому  у квітні минулого року в Одесу через анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів набору 2013 року. 

Атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів отримали 22 випускники. Це вже 5-й випуск за роки існування ліцею. 

З привітанням у зв'язку з успішним закінченням навчання і напутнім словом до ліцеїстів звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, духівник Військово-морського ліцею митрофорни ... Читати далі »