Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Травень » 19

На запрошення громадської організації "Одесі-600", єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь у круглому столі на тему: "Повернення історичної пам'яті. Дослідження та популярізація історії Одеси та Одещини XV-XVIII cт. До 600-річчя писемної згадки Кочубіїва (Одеси)", який відбувся в Одеській обласній державній адміністрації.

У круглому столі  взяли участь заступник начальника управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації Надія Яшан, директор департаменту культури і туризму Одеської міської ради ... Читати далі »


За ініціативою Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) спільно з громадською організацією «Сприяння міжкультурному співробітництву», у конференц-залі готелю «Олександрівський» м.Одеси відбувся Регіональний круглий стіл «Національний діалог: долаючи минуле, переживаючи теперішнє, будуючи майбутнє».

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у роботі круглого столу взяли участь настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв та настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магд ... Читати далі »