Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Травень » 12

Згідно з ухвалою Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 13 грудня 2014 року, що відбувався під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, а також указом Президента України Петра Порошенка за № 107/2015 «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» 13 – 14 травня 2015 року у стінах Київської православної богословської академії відбулася Міжнародна наукова конференція «СВЯТИЙ РІВНОАПОСТОЛЬНИЙ ВОЛОДИМИР – ТВОРЕЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ», присвячена 1000-літтю упокоєння святого рівноапостоль ... Читати далі »


В Одесі відбувся тренінг, який покликаний скоординувати релігійні та інші громади у боротьбі з проблемою ВІЛ. Православні, протестанти та мусульмани та представники інших релігійних спільнот поєднались з громадськими активістами та спеціалістами, щоб зрозуміти, як можна разом подолати та попередити поширення даної проблеми.

З благословення єпископа Одеського та Балтського Марка у тренінгу взяли участь представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи митрофорний протоієрей Юрій Граблюк, настоятель каплиці на честь Нерукотворного Образу Господа Ісуса Христа пр ... Читати далі »