Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 12

У день свята Світлого Христового Воскресіння, представник Одеської єпархії з духовного виховання у місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв відвідав Одеський слідчій ізолятор та тюремну лікарню СІЗО.

Ієрей Димитрій поздоровив ув'язнених  із святом Святої Пасхи, окропив камери святою водою, освятив паски, передав неповнолітнім ув'язненим фрукти та солодкі подарунки. 

Ієрей Димитрій Краснобаєв також молився за хворив ув'язнених у тюремній лікарні. В  очах ув'язнених під час молитви можна було побачити як смуток, так і ра ... Читати далі »


В день свята Світлого Христового Воскресіння, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця с.Мардарівка Котовського району Одеської області протоієрей Михайло Базилько приїхав привітати з Пасхою Христовою  воїнів Національної гвардії України які дислокуються в м. Котовському.

За щирі пожертви парафіян  та з  допомогою місцевих волонтерів Перлія В. С., Тіори А. Г., Вихованець О. М., військовим були передані Великодні солодкі подарунки, паски, крашанки та продукти харчування.

Протоієрей Михайло Базилько освятив пожертви, окропив бійців освяче ... Читати далі »


У свято Світлого Христового Воскресіння, пасхальну Утреню та Літургію у  Свято-Троїцькому храмі м.Одеси  очолив настоятель храму митрофоний протоієрей Василь Вирозуб у співслужінні клірика храму протоієрея Ігоря Бондаренка, настоятеля Свято-Покровської парафії м.Одеси протоієрея Василя Шмоняка та настоятеля Свято-Троїцької парафії м.Іллічівська ієрея Геннадія Новікова.

На урочистому богослужінні були присутні вихованці Військово-морського ліцею м.Одеси. Духівником цього навчального закладу є митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. 

... Читати далі »


В день свята Світлого Христового Воскресіння, на запрошення генерального директора Українського дитячого центру "Молода гвардія" Лебединського Едуарда Броніславовича, єпископ Одеський і Балтський  Марк відвідав дитячий центр, освятив паски та звернувся до адміністрації  та дітей з привітаннями з нагоди дня Святої Пасхи.

... Читати далі »


До початку пасхального богослужіння, згідно церковному уставу у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси читались Діяння святих апостолів.

О 23.45, після полунощниці, під спів стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе" розпочався пасхальний хресний хід, який очолив єпископ Одеський і Балтський Марк. 

Пасхальну ранню і Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого єпископ Марк відправив у співслужінні старшого священика кафедрального собору  митрофорного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля парафії Касперовської ікони Божої Матері ... Читати далі »