Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 11

У Велику суботу, з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб та настоятель Свято-Покровської парафії м.Одеси протоієрей Василь Шмоняк відвідали Госпіталь Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України в м.Одесі.

Протоієрей Василь Вирозуб та протоієрей Василь Шмоняк посповідали та причастили військових Національної гвардії України, які знаходяться на лікуванні у госпіталі.

Священнослужителі також поздоровили вояків-учасників АТО  з наступ ... Читати далі »


Високопреподобним і преподобним пастирям,
Чесному чернецтву
та всім вірним Одесько-Балтської єпархії

Дорогі брати і сестри!
Христос  Воскрес!
Воскресіння день, просвітімось, люди,   Пасха, Господня Пасха, від смерти бо до життя, і від землі до неба Христос Бог нас привів, пісню перемоги співаючи.
(Канон з Пасхальної ранньої).

Сьогодні весь православний світ святкує Воскресіння Христове.  Воскресіння Сина Божого, який віддав своє життя за тебе, за мене, за нас з вами. Христос прийняв страшні муки, щоб ми Його ранам ... Читати далі »


У Велику суботу, єпископ Одеський і Балтський Марк у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси звершив утреню з чином поховання Господа нашого Ісуса Христа.

Особливістю цієї утрені є читання за нею почергово стихів 17-ої кафизми і тропарів, що оспівують велич звершеної Богом заради нашого спасіння жертви. Усе читання і спів розділені на три статті.

Під час співу великого славослів'я Плащаниця була взята духовенством з середини храму та з нею був звершений хресний хід навколо собору.

Велика субота — ... Читати далі »