Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 03

На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ  Броніслава Бернацького, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та представника Одеської єпархії з міжконфесійних відносин кандидата богослів'я митрофорного протоієрея Сергія Вознесенського  взяв участь у традиційній міжконфесійній Хресній дорозі, яка відбулася в кафедральному костьолі  Успіння Пресвятої Богородиці  м.Одеси. 

У Хресній дорозі також взяли участь Екзарх Одеський УГКЦ єпископ Михаїл Бубній та ректор Християнського гу ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулося вручення церковних нагород волонтерам одеситам, які ціною власної небайдужості допомагають військовим у зоні АТО та вимушеним переселенцям. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України, єпископ Одеський і Балтський Марк вручив волонтерам Андрію Володимировичу Т ... Читати далі »