Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2015 » Лютий » 20

Вшанувати пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули у боях на Сході України, до пам’ятника Тарасу Шевченку, що в центрі міста Ананьєва, прийшли сотні ананьївців. Це і державні службовці, представники громадських та політичних сил, мешканці району, але чи не найбільше було учнівської та студентської молоді. У очах цих юнаків та дівчат світилися смуток та жаль за загиблими однолітками, і у той же час, вони палали вірою у краще майбутнє та готовністю відстоювати свободу, незалежність та демократичні ідеї України.

Біля підніжжя пам’ятника під стендами з фотографіями з ... Читати далі »


На запрошення депутата Комінтернівської районої ради Людмили Ярославівни Прокопечко, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь в урочистому відкритті  першого в Одеській області пам’ятника на честь Героїв України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України "Птах свободи", встановленного замість зруйнованого вандалами пам'ятника Небесній сотні у смт Комінтернівське.

Урочисте відкриття відбулосяся в річницю загибелі Небесної сотні - 20 лютого.

Вшанувати пам'ять героїв прийшли керівники району, учасники Єврома ... Читати далі »


20 лютого Указом Президента України Петра Порошенка від 11.02.2015 року встановлено Днем Героїв Небесної Сотні. Даний Указ прийнятий з метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги і самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії України, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності в листопаді 2013 - лютому 2014, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З цієї нагоди єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Мики ... Читати далі »