Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.02.2018
Головна » 2014 » Вересень » 01

На запрошення начальника Військово-морського ліцею капітана 1-го рангу Ігоря Колежнюка, єпископ Одеський і Балтський Марк був присутній на відкритті оновленого  військово-морського ліцею, який був передислокований з Криму у зв'язку з окупацією півострова російськими військами.

На урочистому заході були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, командувач ВМС України контр-адмірал Сергій Гайдук, командир Повітряного командування «Південь» генерал-лейтенант Павло Зуєв, голова асоціації  моряків-підводників ім. А. Маринеско м.Одеси т ... Читати далі »


На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького, єпископ Одеський і балтський Марк, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії з міжконфесійних відносин митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський були присутні на святковому богослужінні в кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Богородиці м.Одеси, з нагоди дня ангела та 70-ти річного ювілею єпископа Броніслава Бернацького. 

Богослужіння очолив архієпископ Києво-Житомирської дієцезії  Петро Мальчук.

Єпископ Марк сердечно при ... Читати далі »


На запрошення дирекції  Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури, настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв  був присутній на  урочистій  лінійці  з нагоди початку навчального року.

Ієрей Димитрій Краснобаєв  привітав  колектив викладачив та ліцеїстів  з початком нового навчального року і побажав Божої допомоги у навчанні та праці,  подальшого розвитку та процвітання.

... Читати далі »