Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 25.02.2018
Головна » 2014 » Липень » 24

На 67-му році життя через трагічний випадок пішов з життя Ректор Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету, директор Інституту комплексних проблем морського природокористування і НТП, доктор економічних наук, професор, академік Української екологічної академії наук та Української міжнародної академії оригінальних ідей Ростислав Олександрович Крижановський. 

Академік Ростислав Крижановський народився 17 квітня 1948 року в м. Вінниця. У 1966 році вступив до Ленінградського гідрометеорологічного інституту на океанологічний факультет. 1979 рік — захист кандидатської ди ... Читати далі »


На запрошення настоятеля ієрея Любомира Шинкаря, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі святої рівноапостольної княгині Ольги с.Червоноармійське Березівського району Одеської області з нагоди престольного свята.

Біля входу в храм єпископа Марка зустріли члени парафіяльної ради храму та учні місцевої школи які преподнесли архіпастирю традиційний хліб-сіль.

Його Преосвященству співслужили секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та настоятель храму ієрей Любомир Шинкар. На святкові ... Читати далі »