Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 25.02.2018
Головна » 2014 » Липень » 10

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв церковного благодійника, громадського діяча, засновника Благодійного фонду "Аратта-Козацтво-Сьогодення", представника Українського Вільного Козацтва, заслуженого юриста України, полковника УК Селищева Вiктора Миколайовича. 

Під час зустрічі були обговорені питання сумісної соціальної роботи та проведення заходів з духовно-патріотичного виховання молодого покоління. 

За багаторічну благодійницьку діяльність та плідну співпрацю з Одесько-Балтською єпархією, з благословення С ... Читати далі »


10 липня, на 91-му  році життя помер відомий науковець, релігієзнавець, професор кафедри філософії і основ загальногуманітарного знання Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Петро Кузьмич Лобазов. 

Петро Кузьмич Лобазов був відомий  на Україні та за її межами як визначний фахівець у галузі релігієзнавства, якій 33 роки завідував кафедрами та вже майже 60 років виховував студентську молодь.   Вихованець  московської школи релігієзнавства, доктор історичних наук і професор кафедри філософії та основ  загальногуманітарного знання ОНУ імені І. І. Мечникова, Петро Кузьмич також очолював Південноукраїнський  центр релігієзнавства та керував фундацією церковно-світської злагоди, а з 2004 року ще й ... Читати далі »