Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Червень » 11

На запрошення благочинного Савранського району ієрея Валерія Сосницького, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) прибув з архіпастирським візитом у Савранське благочиння.

Біля входу в храм святого великомученика Димитрія Солунського с.Бакша Савранського району Одеської області єпископа Марка зустрічали настоятель храму ієрей Валерій Сосницький, члени парафіяльної ради храму, представники районої та місцевої влади, козацьких товариств та мешканці села. 

У храмі єпископ Марк у співслужінні секретар ... Читати далі »


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник у співслужінні міського духовенства відправив панахиду за Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Мстиславом (10.04.1898 – 11.06.1993) з нагоди 21-х роковин з дня його смерті.

Святійший Патріарх Мстислав (Степан Іванович Скрипник) народився у тодішньому центрі українського культурного життя на Лівобережжі — в Полтаві 10 квітня 1898 року. Відвідував Першу Полтавську класичну гімназію, продовжував навчання в офіцерській школі в Оренбурзі. Служив в Російській Імператорській Армії.

У ... Читати далі »