Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2014 » Травень » 23

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, за ініціативою благочинного Біляївського району протоієрея Василя Єдина, парафіяни Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району надали велику благодійну допомогу військослужбовцям Української Армії. 

Настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка протоієрей Богдан Біда та настоятель храму святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопільського району протоієрей Віталій Хомич щоденно відправляли  молебні з водосвяттям та благос ... Читати далі »


За підтримкою Управління культури та туризму Одеської обласної державної адміністрації, на Соборній площі, біля памятника Світлійшому князю і генерал-фельдмаршалу Михайлу Семеновичу Воронцову відбулася міжконфесійна молитва за жителів України та Одеси. 

Метою заходу було об’єднання зусиль у запобіганні насилля та беззаконня, недопущенні агресії, консолідації одеситів навколо основних загальнолюдських цінностей, ідеї миру та єдності, незалежно від національної приналежності та віросповідання.

Священнослужителі ... Читати далі »


В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв дупутата Комінтернівської районої ради Людмилу Ярославівну Прокопечко.

Єпископ Марк сердечно подякував Людмилі Ярославівні за велике сприяння у справі встановлення меморіалу Героям "Небесної сотні" розташованому на церковному подвір'ї храму-пам'ятника на честь Всіх святих землі Української смт.Комінтернівське.

За багаторічну плідну співпрацю з Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк нагородив Людмилу Ярославівну Прокопечко Благословенною Грамотою.

... Читати далі »