Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2014 » Травень » 05

На запрошення голови асоціації генералів-ветеранів м.Одеси генерал-лейтенанта Вячеслава Авксентьєвича Добровольського, єпископ Одеський і Балтський Марк був присутній на урочистому засіданні Науково-військового товариства яке відбулося у Одеському Будинку Офіцерів. 

Єпископ Марк привітав присутніх ветеранів з наступаючою 69-ю річницею Великої Перемоги та з благословення Святійшого Патріарха Філарета нагородив генерал-лейтенанта авіації Олексія Олександровича Бірюкова та генерал-майора артилерії Віктора Миколайовича Затонського Благословенними грамотами.

... Читати далі »


На прохання журналіста Полі Златаревої, єпископ Одеський і Балтський Марк дав інтерв'ю для програми "Панорама" Першого каналу Болгарського національного телебачення. 

Під час інтерв'ю єпископ Марк висловив свою точку зору з приводу трагічних подій в Одесі 2 травня, розповів про сучасне життя Одесько-Балтської єпархії та поділився церковними новинами Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

На інтерв'ю в Одесько-Балтськом єпархіальном управлінні був також присутній 1-ий секретар Генерального консульства Республі ... Читати далі »