Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2014 » Квітень » 18

На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ  Броніслава Бернацького, у Велику п'ятницю, з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, керівник прес-служби Одесько-Балтської єпархії протоієрей Олександр Філіппов та клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв взяли участь у традиційній міжконфесійній Хресній дорозі, яка відбулася в кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ м.Одеси. 

У Хресній дорозі взяли участь єпископ-ординарій Одесько- Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви Броніслав  Бернацький, Екзарх Одеський Української Греко-Католицької Церкви єпископ Михаїл Бубній, настоятель кафедрального собору святого Павла Німецької Євангелічно - Лютеранської Церкви України па ... Читати далі »


У Велику п'ятницю, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужіння соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси вечірню, під час якої урочисто виніс святу Плащаницю на середину храму.

Після виносу Плащаниці архіпастир звернувся до присутніх парафіян з повчальним словом, в якому пояснив, у чому полягає значення страждань Христових.

Після проповіді архієрей, духовенство і віруючі підходили, кланялись та цілували святу Плащаницю. Поклоніння Плащаниці тривало до початку вечірнього богослужіння.

... Читати далі »