Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Квітень » 16

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк  прийняв главу представництва Моніторинговою місії з прав людини при Організації Об'єднаних Націй в м.Одесі Олександру Олександрівну Худокормофф, на її прохання.

Під час зустрічі обговорювалися питання  захисту прав православних віруючих УПЦ Київського Патріархату в м.Одесі та Одеської області.

Глава представництва Моніторинговою місії з прав людини при ООН просила повідомляти про всі подальші випадки порушень прав людини, а також утисків віруючих з боку цивільної влади.

... Читати далі »


У Велику середу, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління  архімандрита Микити (Сировегіна), настоятеля парафії святого пророка Божого Іллі с.Бурдівка Роздільнянського району Одеської області протоієрея Сергія Вознесенського та настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрея Димитрія Краснобаєва звершив літургію Ранішосвячених Дарів у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

На малому вході, з благо ... Читати далі »


Високо преподобним і преподобним пастирям
Чесному чернецтву
та всім вірним Одесько-Балтської єпархії

Дорогі браття і сестри!
Христос Воскрес!
                               
                        Небеса ж нехай достойно веселяться,
                                                ... Читати далі »