Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2014 » Квітень » 10

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв,  в  День 70-ої  річницї  визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників,  звершив панахиду біля меморіалів памяті жертв фашизму на 3-тій станції Люстдофської дороги.

На цьому місці, за часи революції 1917 року, знаходилися порохові склади. Пізніше, під час фашистської окупації 1941-1944 років, ці склади використовували румунські та німецькі загарбники. Дев'ять бараків стали місцем трагічної загибелі для близько 26 тисяч осіб: останки заживо спалених жінок, чоловіків та на ... Читати далі »


Єпископ Одеський і Балтський Марк спільно з керівництвом міста та області поклав квіти до пам'ятника Невідомому матросу та до стели "Крила Перемоги" на площі 10-го квітня з нагоди 70-ої річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників. 

В урочистостях взяли участь губернатор Одеської області Володимир Немировський, виконуючий обов'язки Одеського міського голови Олег Бриндак, голова Одеської обласної ради Микола Тиндюк, командуючий військ Південного оперативного командування генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, представники диплом ... Читати далі »