Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.01.2018
Головна » 2014 » Квітень » 02

Єпископ Одеський і Балтський Марк в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси у співслужінні міського духовенства відправив Ранню з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського та життя преподобної Марії Єгипетської.

Особливим богослужінням Святої Чотиридесятниці є Маріїне стояння. Так називається утреня четверга п’ятої седмиці Великого посту (звершується, зазвичай, у середу ввечері).

Це богослужіння присвячене подвигу преподобної Марії Єгипетської дивної святої, яка після гріховної молодості 47 років провела в пустелі в подв ... Читати далі »


З самого ранку, під час звершення літургії Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, духівник єпархії протоієрей Димитрій Дмитров приймав сповідь у священнослужителів єпархії.

Після літургії, в залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням епископа Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одеської єпархії. 

Перед початком зборів священнослужителі проспівали "Вічну память" колишньому настоятелю парафії святого велико ... Читати далі »