Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 25.02.2018
Головна » 2014 » Лютий » 15

На запрошення епископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера та президента Синоду НЄЛЦУ пастора Олександра Гросса, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка був присутній у кафедральному соборі св.Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України м.Одеси на урочистому богослужінні присвяченному введенню на єпископське служіння пастора Cергія Машевського, обранного Синодом главою НЄЛЦУ. 

У святковому богослужінні взяли участь лютеранські єпископи та пастори з різних країн світу. 

< ... Читати далі »


Непередодні свята Стрітення Господнього, у п'ятницю ввечері, єпископ Одеський і Балтський Марк відправив урочисту всенічну у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси, а в день свята, у суботу - Божественну літургію.

Його Преосвященству співслужили ключар кафедрального собору протоіерей Віталій Сеник та настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв.

Після закінчення святкової літургії єпископ Марк звершив традиційне освячення води та свічок, після чого звернувся до ... Читати далі »