Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2017 » Липень » 19 » 100-річчя газети "Чорноморські новини".
11:17
100-річчя газети "Чорноморські новини".

На запрошення головного редактора Івана Володимировича Мельника, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на урочистому заході з нагоди 100-річчя заснування україномовної обласної громадсько-політичної газети "Чорноморські новини", який відбувся у Золотій залі Одеського літературного музею.

Єпископ Марк привітав головного редактора  Івана Мельника зі 100-річчям заснування газети та нагородив редакційну колегію Благословенною грамотою. 

"Чорноморські новини" - єдина обласна газета на Одещині, яка виходить українською мовою. Заснована 19 липня 1917 року.

У той же день, в Одеській євангелічній реформатській пресвітеріанській церкви відбулося нагородження волонтерів різних конфесій, які неодноразово перебували в зоні проведення антитерористичної операції з благодійними місіями.

З благословення  Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Марк вручив Мукієнко Віталію Вікторовичу, Ісаєву Михайлу Валeрійовичу, Турманідзe Сeргею Миколайовичу, Болгарову Лeоніду Володимировичу - церковні медалі "За жертовність і любов до України".

У врученні нагород також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін). 

На врученні медалей були присутні секретар Духовної Ради християн в Одеській області  Олександр Чернега та  пресвітер Євангелічної реформатської пресвітеріанської церкви м.Одеси Денис Дудкін.